Kalender KNFC

2GEW.U8-reeks K niv.1(Limburg)  zaterdag 7 januari 2017 10:00 SK BREE B NIV.1 NEEROETEREN FC NIV.1
2GEW.U7-reeks E niv.3/2(Limburg)  zaterdag 7 januari 2017 10:00 NEEROETEREN FC NIV.3 VV STOKKEM A NIV.2
2GEW.U6 - reeks E(Limburg)  zaterdag 7 januari 2017 10:00 NEEROETEREN FC A OPITTER F.C. A
 2GEW.U6 - reeks G(Limburg)  zaterdag 7 januari 2017 10:00 NEEROETEREN FC B K.WATERLOOS VV
2GEW.U9-reeks H niv.2/1(Limburg)  zaterdag 7 januari 2017 11:00 K.F. SMEERMAAS NIV.2 NEEROETEREN FC NIV.2
2GEW.U11-reeks J niv.1(Limburg)  zaterdag 7 januari 2017 13:00 NEEROETEREN FC NIV.1 K.WATERLOOS VV NIV.1
2GEW.U13-reeks B niv.3(Limburg)  zondag 8 januari 2017 9:30 LANAKEN VV A NIV.3 NEEROETEREN FC NIV.3
2GEW.U17-reeks A niv.3/2(Limburg) zondag 8 januari 2017 10:00 NEEROETEREN FC NIV.3 FC MAASLAND NO B NIV.2
2GEW.U12-reeks E niv.2(Limburg)  zondag 8 januari 2017 10:00 NEEROETEREN FC NIV.2 HEIDEBLOEM DILSEN VV NIV.2
2GEW.U10-reeks C niv.3/2(Limburg)  zondag 8 januari 2017 10:00 N. GRUITRODE NIV.2 NEEROETEREN FC NIV.2
2GEW.U11-reeks J niv.1(Limburg)  zaterdag 14 januari 2017 9:30 VV VOORSHOVEN NIV.1 NEEROETEREN FC NIV.1
2GEW.U9-reeks H niv.2/1(Limburg)  zaterdag 14 januari 2017 10:00 NEEROETEREN FC NIV.2 HEIDEBLOEM DILSEN VV NIV.2
2GEW.U8-reeks K niv.1(Limburg)  zaterdag 14 januari 2017 10:00 NEEROETEREN FC NIV.1 OPITTER F.C. NIV.1
2GEW.U7-reeks E niv.3/2(Limburg)  zaterdag 14 januari 2017 10:30 UMITSPOR MAASMECHELEN NIV.2 NEEROETEREN FC NIV.3
2GEW.U13-reeks B niv.3(Limburg)  zaterdag 14 januari 2017 11:00 NEEROETEREN FC NIV.3 N. GRUITRODE NIV.3
 2GEW.U6 - reeks G(Limburg)  zaterdag 14 januari 2017 11:00 E. LOUWEL A NEEROETEREN FC B
2GEW.U10-reeks C niv.3/2(Limburg)  zaterdag 14 januari 2017 13:00 NEEROETEREN FC NIV.2 GS BEEK B NIV.2
2GEW.U12-reeks E niv.2(Limburg)  zaterdag 14 januari 2017 14:00 SSD OPOETEREN NIV.2 NEEROETEREN FC NIV.2
GEW RES G(Limburg) zaterdag 14 januari 2017 14:30 AA REKEM NEEROETEREN FC
 4 PROV D(Limburg) zaterdag 14 januari 2017 19:30 NEEROETEREN FC AA REKEM
2GEW.U17-reeks A niv.3/2(Limburg) zondag 15 januari 2017 10:00 SLW MAASEIK NIV.2 NEEROETEREN FC NIV.3
2GEW.U6 - reeks E(Limburg)  zondag 15 januari 2017 11:00 OPITTER F.C. B NEEROETEREN FC A
2GEW.U8-reeks K niv.1(Limburg)  zaterdag 21 januari 2017 9:30 VV VOORSHOVEN A NIV.1 NEEROETEREN FC NIV.1
2GEW.U12-reeks E niv.2(Limburg)  zaterdag 21 januari 2017 10:00 NIEL K.S.K. NIV.2 NEEROETEREN FC NIV.2
2GEW.U7-reeks E niv.3/2(Limburg)  zaterdag 21 januari 2017 10:00 NEEROETEREN FC NIV.3 HEIDEBLOEM DILSEN VV A NIV.3
2GEW.U6 - reeks E(Limburg)  zaterdag 21 januari 2017 10:00 NEEROETEREN FC A HO MOLENBEERSEL
 2GEW.U6 - reeks G(Limburg)  zaterdag 21 januari 2017 10:00 NEEROETEREN FC B SSD OPOETEREN
2GEW.U11-reeks J niv.1(Limburg)  zaterdag 21 januari 2017 13:30 NEEROETEREN FC NIV.1 NIEL K.S.K. NIV.1
2GEW.U10-reeks C niv.3/2(Limburg)  zaterdag 21 januari 2017 13:30 RACING PEER NIV.3 NEEROETEREN FC NIV.2
GEW RES G(Limburg) zaterdag 21 januari 2017 15:00 NEEROETEREN FC VV VOORSHOVEN
2GEW.U17-reeks A niv.3/2(Limburg) zondag 22 januari 2017 9:30 ZUTENDAAL V.V. A NIV.3 NEEROETEREN FC NIV.3
 4 PROV D(Limburg) zondag 22 januari 2017 15:00 VV VOORSHOVEN NEEROETEREN FC
2GEW.U9-reeks H niv.2/1(Limburg)  zaterdag 28 januari 2017 10:00 NEEROETEREN FC NIV.2 BOORSEM SP. NIV.2
2GEW.U8-reeks K niv.1(Limburg)  zaterdag 28 januari 2017 10:00 NEEROETEREN FC NIV.1 K.S.K. MEEUWEN C NIV.1
2GEW.U6 - reeks E(Limburg)  zaterdag 28 januari 2017 10:30 SLW MAASEIK A NEEROETEREN FC A
 2GEW.U6 - reeks G(Limburg)  zaterdag 28 januari 2017 10:30 SLW MAASEIK B NEEROETEREN FC B
2GEW.U13-reeks B niv.3(Limburg)  zaterdag 28 januari 2017 11:00 NEEROETEREN FC NIV.3 KAB. OPGLABBEEK NIV.3
2GEW.U11-reeks J niv.1(Limburg)  zaterdag 28 januari 2017 13:00 SSD OPOETEREN NIV.1 NEEROETEREN FC NIV.1
2GEW.U10-reeks C niv.3/2(Limburg)  zaterdag 28 januari 2017 13:00 NEEROETEREN FC NIV.2 VV VOORSHOVEN NIV.2
GEW RES G(Limburg) zaterdag 28 januari 2017 15:00 NEEROETEREN FC LANKLAAR VV
2GEW.U17-reeks A niv.3/2(Limburg) zondag 29 januari 2017 10:00 NEEROETEREN FC NIV.3 K.S.K. MEEUWEN B NIV.3
2GEW.U12-reeks E niv.2(Limburg)  zondag 29 januari 2017 10:00 NEEROETEREN FC NIV.2 N. GRUITRODE NIV.2
2GEW.U7-reeks E niv.3/2(Limburg)  zondag 29 januari 2017 10:30 PATRO EISDEN MAASMECHELEN NIV.3 NEEROETEREN FC NIV.3
 4 PROV D(Limburg) zondag 29 januari 2017 15:00 LANKLAAR VV NEEROETEREN FC
2GEW.U9-reeks H niv.2/1(Limburg)  zaterdag 4 februari 2017 9:30 SLW MAASEIK B NIV.2 NEEROETEREN FC NIV.2
2GEW.U8-reeks K niv.1(Limburg)  zaterdag 4 februari 2017 10:00 NEEROETEREN FC NIV.1 SLW MAASEIK B NIV.1
2GEW.U7-reeks E niv.3/2(Limburg)  zaterdag 4 februari 2017 10:00 NEEROETEREN FC NIV.3 SLW MAASEIK A NIV.2
 2GEW.U6 - reeks G(Limburg)  zaterdag 4 februari 2017 10:00 N. GRUITRODE NEEROETEREN FC B
2GEW.U12-reeks E niv.2(Limburg)  zaterdag 4 februari 2017 11:30 SLW MAASEIK B NIV.2 NEEROETEREN FC NIV.2
2GEW.U13-reeks B niv.3(Limburg)  zaterdag 4 februari 2017 13:00 E. LOUWEL NIV.3 NEEROETEREN FC NIV.3
2GEW.U11-reeks J niv.1(Limburg)  zaterdag 4 februari 2017 13:30 NEEROETEREN FC NIV.1 K. ST. ELEN B NIV.1
2GEW.U10-reeks C niv.3/2(Limburg)  zaterdag 4 februari 2017 14:00 H. WIJSHAGEN NIV.2 NEEROETEREN FC NIV.2
GEW RES G(Limburg) zaterdag 4 februari 2017 15:00 SLW MAASEIK NEEROETEREN FC
 4 PROV D(Limburg) zaterdag 4 februari 2017 19:30 NEEROETEREN FC SLW MAASEIK
2GEW.U17-reeks A niv.3/2(Limburg) zondag 5 februari 2017 10:00 VV STOKKEM NIV.2 NEEROETEREN FC NIV.3
2GEW.U6 - reeks E(Limburg)  zondag 5 februari 2017 10:00 VV VOORSHOVEN NEEROETEREN FC A
2GEW.U9-reeks H niv.2/1(Limburg)  zaterdag 11 februari 2017 10:00 NEEROETEREN FC NIV.2 SK ROOIERHEIDE A NIV.2
2GEW.U7-reeks E niv.3/2(Limburg)  zaterdag 11 februari 2017 10:00 NEEROETEREN FC NIV.3 E. LOUWEL A NIV.3
2GEW.U6 - reeks E(Limburg)  zaterdag 11 februari 2017 10:00 NEEROETEREN FC A K. ST. ELEN
 2GEW.U6 - reeks G(Limburg)  zaterdag 11 februari 2017 10:00 NEEROETEREN FC B GS BEEK C
2GEW.U11-reeks J niv.1(Limburg)  zaterdag 11 februari 2017 11:00 GS BEEK R NEEROETEREN FC NIV.1
2GEW.U13-reeks B niv.3(Limburg)  zaterdag 11 februari 2017 13:00 SLW MAASEIK A NIV.3 NEEROETEREN FC NIV.3
2GEW.U10-reeks C niv.3/2(Limburg)  zaterdag 11 februari 2017 13:00 NEEROETEREN FC NIV.2 HO MOLENBEERSEL NIV.2
GEW RES G(Limburg) zaterdag 11 februari 2017 15:00 NEEROETEREN FC AS VV A
2GEW.U17-reeks A niv.3/2(Limburg) zondag 12 februari 2017 10:00 NEEROETEREN FC NIV.3 LANAKEN VV NIV.3
2GEW.U12-reeks E niv.2(Limburg)  zondag 12 februari 2017 10:00 NEEROETEREN FC NIV.2 E. LOUWEL NIV.2
2GEW.U8-reeks K niv.1(Limburg)  zondag 12 februari 2017 10:00 H. WIJSHAGEN NIV.1 NEEROETEREN FC NIV.1
 4 PROV D(Limburg) zondag 12 februari 2017 15:00 AS VV NEEROETEREN FC
2GEW.U9-reeks H niv.2/1(Limburg)  zaterdag 18 februari 2017 10:00 E.TERMIEN C NIV.2 NEEROETEREN FC NIV.2
2GEW.U8-reeks K niv.1(Limburg)  zaterdag 18 februari 2017 10:00 NEEROETEREN FC NIV.1 FC MAASLAND NO C NIV.1
2GEW.U6 - reeks E(Limburg)  zaterdag 18 februari 2017 10:00 FC MAASLAND NO NEEROETEREN FC A
2GEW.U13-reeks B niv.3(Limburg)  zaterdag 18 februari 2017 11:00 NEEROETEREN FC NIV.3 BOORSEM SP. NIV.3
2GEW.U10-reeks C niv.3/2(Limburg)  zaterdag 18 februari 2017 13:00 SLW MAASEIK A NIV.3 NEEROETEREN FC NIV.2
2GEW.U11-reeks J niv.1(Limburg)  zaterdag 18 februari 2017 13:30 NEEROETEREN FC NIV.1 E. LOUWEL B NIV.1
GEW RES G(Limburg) zaterdag 18 februari 2017 15:00 L.S. LEUT NEEROETEREN FC
 4 PROV D(Limburg) zaterdag 18 februari 2017 19:30 NEEROETEREN FC L.S. LEUT
2GEW.U12-reeks E niv.2(Limburg)  zondag 19 februari 2017 9:15 E. MECHELEN A/D MAAS C NIV.2 NEEROETEREN FC NIV.2
2GEW.U7-reeks E niv.3/2(Limburg)  zondag 19 februari 2017 9:30 E. MECHELEN A/D MAAS A NIV.3 NEEROETEREN FC NIV.3
2GEW.U17-reeks A niv.3/2(Limburg) zondag 19 februari 2017 10:00 AA REKEM NIV.3 NEEROETEREN FC NIV.3
 2GEW.U6 - reeks G(Limburg)  zondag 19 februari 2017 10:30 KAB. OPGLABBEEK NEEROETEREN FC B
2GEW.U12-reeks E niv.2(Limburg)  zaterdag 4 maart 2017 10:00 HEIDEBLOEM DILSEN VV NIV.2 NEEROETEREN FC NIV.2
2GEW.U9-reeks H niv.2/1(Limburg)  zaterdag 4 maart 2017 10:00 NEEROETEREN FC NIV.2 K.F. SMEERMAAS NIV.2
2GEW.U8-reeks K niv.1(Limburg)  zaterdag 4 maart 2017 10:00 NEEROETEREN FC NIV.1 SK BREE B NIV.1
 2GEW.U6 - reeks G(Limburg)  zaterdag 4 maart 2017 10:00 K.WATERLOOS VV NEEROETEREN FC B
2GEW.U13-reeks B niv.3(Limburg)  zaterdag 4 maart 2017 11:00 NEEROETEREN FC NIV.3 LANAKEN VV A NIV.3
2GEW.U7-reeks E niv.3/2(Limburg)  zaterdag 4 maart 2017 11:30 VV STOKKEM A NIV.2 NEEROETEREN FC NIV.3
2GEW.U10-reeks C niv.3/2(Limburg)  zaterdag 4 maart 2017 13:00 NEEROETEREN FC NIV.2 N. GRUITRODE NIV.2
2GEW.U11-reeks J niv.1(Limburg)  zaterdag 4 maart 2017 13:30 K.WATERLOOS VV NIV.1 NEEROETEREN FC NIV.1
GEW RES G(Limburg) zaterdag 4 maart 2017 15:00 NEEROETEREN FC K.WATERLOOS VV
2GEW.U6 - reeks E(Limburg)  zondag 5 maart 2017 9:30 OPITTER F.C. A NEEROETEREN FC A
2GEW.U17-reeks A niv.3/2(Limburg) zondag 5 maart 2017 10:00 FC MAASLAND NO B NIV.2 NEEROETEREN FC NIV.3
 4 PROV D(Limburg) zondag 5 maart 2017 15:00 K.WATERLOOS VV NEEROETEREN FC
2GEW.U10-reeks C niv.3/2(Limburg)  zaterdag 11 maart 2017 10:00 GS BEEK B NIV.2 NEEROETEREN FC NIV.2
2GEW.U7-reeks E niv.3/2(Limburg)  zaterdag 11 maart 2017 10:00 NEEROETEREN FC NIV.3 UMITSPOR MAASMECHELEN NIV.2
2GEW.U6 - reeks E(Limburg)  zaterdag 11 maart 2017 10:00 NEEROETEREN FC A OPITTER F.C. B
 2GEW.U6 - reeks G(Limburg)  zaterdag 11 maart 2017 10:00 NEEROETEREN FC B E. LOUWEL A
GEW RES G(Limburg) zaterdag 11 maart 2017 13:00 E. ROTEM NEEROETEREN FC
2GEW.U13-reeks B niv.3(Limburg)  zaterdag 11 maart 2017 13:00 N. GRUITRODE NIV.3 NEEROETEREN FC NIV.3
2GEW.U11-reeks J niv.1(Limburg)  zaterdag 11 maart 2017 13:30 NEEROETEREN FC NIV.1 VV VOORSHOVEN NIV.1
 4 PROV D(Limburg) zaterdag 11 maart 2017 19:30 NEEROETEREN FC E. ROTEM
2GEW.U17-reeks A niv.3/2(Limburg) zondag 12 maart 2017 10:00 NEEROETEREN FC NIV.3 SLW MAASEIK NIV.2
2GEW.U12-reeks E niv.2(Limburg)  zondag 12 maart 2017 10:00 NEEROETEREN FC NIV.2 SSD OPOETEREN NIV.2
2GEW.U9-reeks H niv.2/1(Limburg)  zondag 12 maart 2017 10:00 HEIDEBLOEM DILSEN VV NIV.2 NEEROETEREN FC NIV.2
2GEW.U8-reeks K niv.1(Limburg)  zondag 12 maart 2017 10:00 OPITTER F.C. NIV.1 NEEROETEREN FC NIV.1
2GEW.U11-reeks J niv.1(Limburg)  zaterdag 18 maart 2017 10:00 NIEL K.S.K. NIV.1 NEEROETEREN FC NIV.1
2GEW.U8-reeks K niv.1(Limburg)  zaterdag 18 maart 2017 10:00 NEEROETEREN FC NIV.1 VV VOORSHOVEN A NIV.1
2GEW.U7-reeks E niv.3/2(Limburg)  zaterdag 18 maart 2017 10:00 HEIDEBLOEM DILSEN VV A NIV.3 NEEROETEREN FC NIV.3
2GEW.U10-reeks C niv.3/2(Limburg)  zaterdag 18 maart 2017 13:00 NEEROETEREN FC NIV.2 RACING PEER NIV.3
GEW RES G(Limburg) zaterdag 18 maart 2017 15:00 HO MOLENBEERSEL A NEEROETEREN FC
2GEW.U17-reeks A niv.3/2(Limburg) zondag 19 maart 2017 10:00 NEEROETEREN FC NIV.3 ZUTENDAAL V.V. A NIV.3
2GEW.U12-reeks E niv.2(Limburg)  zondag 19 maart 2017 10:00 NEEROETEREN FC NIV.2 NIEL K.S.K. NIV.2
2GEW.U6 - reeks E(Limburg)  zondag 19 maart 2017 10:00 HO MOLENBEERSEL NEEROETEREN FC A
 2GEW.U6 - reeks G(Limburg)  zondag 19 maart 2017 10:00 SSD OPOETEREN NEEROETEREN FC B
 4 PROV D(Limburg) zondag 19 maart 2017 15:00 HO MOLENBEERSEL NEEROETEREN FC
2GEW.U9-reeks H niv.2/1(Limburg)  zaterdag 25 maart 2017 10:00 BOORSEM SP. NIV.2 NEEROETEREN FC NIV.2
2GEW.U7-reeks E niv.3/2(Limburg)  zaterdag 25 maart 2017 10:00 NEEROETEREN FC NIV.3 PATRO EISDEN MAASMECHELEN NIV.3
2GEW.U6 - reeks E(Limburg)  zaterdag 25 maart 2017 10:00 NEEROETEREN FC A SLW MAASEIK A
 2GEW.U6 - reeks G(Limburg)  zaterdag 25 maart 2017 10:00 NEEROETEREN FC B SLW MAASEIK B
2GEW.U8-reeks K niv.1(Limburg)  zaterdag 25 maart 2017 12:00 K.S.K. MEEUWEN C NIV.1 NEEROETEREN FC NIV.1
2GEW.U11-reeks J niv.1(Limburg)  zaterdag 25 maart 2017 13:30 NEEROETEREN FC NIV.1 SSD OPOETEREN NIV.1
GEW RES G(Limburg) zaterdag 25 maart 2017 15:00 HEIDEBLOEM DILSEN VV NEEROETEREN FC
2GEW.U13-reeks B niv.3(Limburg)  zaterdag 25 maart 2017 15:00 KAB. OPGLABBEEK NIV.3 NEEROETEREN FC NIV.3
2GEW.U10-reeks C niv.3/2(Limburg)  zondag 26 maart 2017 9:30 VV VOORSHOVEN NIV.2 NEEROETEREN FC NIV.2
2GEW.U17-reeks A niv.3/2(Limburg) zondag 26 maart 2017 10:00 K.S.K. MEEUWEN B NIV.3 NEEROETEREN FC NIV.3
2GEW.U12-reeks E niv.2(Limburg)  zondag 26 maart 2017 10:00 N. GRUITRODE NIV.2 NEEROETEREN FC NIV.2
 4 PROV D(Limburg) zondag 26 maart 2017 15:00 NEEROETEREN FC HEIDEBLOEM DILSEN VV
2GEW.U8-reeks K niv.1(Limburg)  zaterdag 1 april 2017 9:30 SLW MAASEIK B NIV.1 NEEROETEREN FC NIV.1
2GEW.U7-reeks E niv.3/2(Limburg)  zaterdag 1 april 2017 9:30 SLW MAASEIK A NIV.2 NEEROETEREN FC NIV.3
2GEW.U9-reeks H niv.2/1(Limburg)  zaterdag 1 april 2017 10:00 NEEROETEREN FC NIV.2 SLW MAASEIK B NIV.2
2GEW.U6 - reeks E(Limburg)  zaterdag 1 april 2017 10:00 NEEROETEREN FC A VV VOORSHOVEN
 2GEW.U6 - reeks G(Limburg)  zaterdag 1 april 2017 10:00 NEEROETEREN FC B N. GRUITRODE
2GEW.U13-reeks B niv.3(Limburg)  zaterdag 1 april 2017 11:00 NEEROETEREN FC NIV.3 E. LOUWEL NIV.3
2GEW.U11-reeks J niv.1(Limburg)  zaterdag 1 april 2017 12:30 K. ST. ELEN B NIV.1 NEEROETEREN FC NIV.1
2GEW.U10-reeks C niv.3/2(Limburg)  zaterdag 1 april 2017 13:00 NEEROETEREN FC NIV.2 H. WIJSHAGEN NIV.2
GEW RES G(Limburg) zaterdag 1 april 2017 15:00 NEEROETEREN FC FC VELDWEZELT
2GEW.U17-reeks A niv.3/2(Limburg) zondag 2 april 2017 10:00 NEEROETEREN FC NIV.3 VV STOKKEM NIV.2
2GEW.U12-reeks E niv.2(Limburg)  zondag 2 april 2017 10:00 NEEROETEREN FC NIV.2 SLW MAASEIK B NIV.2
 4 PROV D(Limburg) zondag 2 april 2017 15:00 FC VELDWEZELT NEEROETEREN FC
2GEW.U9-reeks H niv.2/1(Limburg)  zaterdag 8 april 2017 9:30 SK ROOIERHEIDE A NIV.2 NEEROETEREN FC NIV.2
2GEW.U8-reeks K niv.1(Limburg)  zaterdag 8 april 2017 10:00 NEEROETEREN FC NIV.1 H. WIJSHAGEN NIV.1
2GEW.U13-reeks B niv.3(Limburg)  zaterdag 8 april 2017 11:00 NEEROETEREN FC NIV.3 SLW MAASEIK A NIV.3
2GEW.U6 - reeks E(Limburg)  zaterdag 8 april 2017 11:00 K. ST. ELEN NEEROETEREN FC A
2GEW.U12-reeks E niv.2(Limburg)  zaterdag 8 april 2017 13:00 E. LOUWEL NIV.2 NEEROETEREN FC NIV.2
2GEW.U10-reeks C niv.3/2(Limburg)  zaterdag 8 april 2017 13:00 HO MOLENBEERSEL NIV.2 NEEROETEREN FC NIV.2
2GEW.U11-reeks J niv.1(Limburg)  zaterdag 8 april 2017 13:30 NEEROETEREN FC NIV.1 GS BEEK R
2GEW.U7-reeks E niv.3/2(Limburg)  zondag 9 april 2017 9:30 E. LOUWEL A NIV.3 NEEROETEREN FC NIV.3
 2GEW.U6 - reeks G(Limburg)  zondag 9 april 2017 11:00 GS BEEK C NEEROETEREN FC B
2GEW.U17-reeks A niv.3/2(Limburg) zondag 9 april 2017 11:15 LANAKEN VV NIV.3 NEEROETEREN FC NIV.3
2GEW.U9-reeks H niv.2/1(Limburg)  zaterdag 22 april 2017 10:00 NEEROETEREN FC NIV.2 E.TERMIEN C NIV.2
2GEW.U8-reeks K niv.1(Limburg)  zaterdag 22 april 2017 10:00 FC MAASLAND NO C NIV.1 NEEROETEREN FC NIV.1
2GEW.U7-reeks E niv.3/2(Limburg)  zaterdag 22 april 2017 10:00 NEEROETEREN FC NIV.3 E. MECHELEN A/D MAAS A NIV.3
2GEW.U6 - reeks E(Limburg)  zaterdag 22 april 2017 10:00 NEEROETEREN FC A FC MAASLAND NO
 2GEW.U6 - reeks G(Limburg)  zaterdag 22 april 2017 10:00 NEEROETEREN FC B KAB. OPGLABBEEK
2GEW.U13-reeks B niv.3(Limburg)  zaterdag 22 april 2017 10:30 BOORSEM SP. NIV.3 NEEROETEREN FC NIV.3
2GEW.U11-reeks J niv.1(Limburg)  zaterdag 22 april 2017 11:15 E. LOUWEL B NIV.1 NEEROETEREN FC NIV.1
2GEW.U10-reeks C niv.3/2(Limburg)  zaterdag 22 april 2017 13:00 NEEROETEREN FC NIV.2 SLW MAASEIK A NIV.3
2GEW.U17-reeks A niv.3/2(Limburg) zondag 23 april 2017 10:00 NEEROETEREN FC NIV.3 AA REKEM NIV.3
2GEW.U12-reeks E niv.2(Limburg)  zondag 23 april 2017 10:00 NEEROETEREN FC NIV.2 E. MECHELEN A/D MAAS C NIV.2